• Zawody sportowe w biegach przełajowych

• Dnia 8 marca 2022 roku  grupa 21 zawodników pod opieką nauczycieli wychowania fizycznego p. A. Grabowskiej i p. K. Płuciennika, godnie reprezentowała Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki  w  Suchowoli  w  OTWARTYCH MISTRZOSTWACH MIASTA ZAMOŚCIA I POWIATU ZAMOJSKIEGO LZS W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH. Organizatorami imprezy byli : Zarząd LZS, KS AGROS, Starostwo Powiatowe i Miasto Zamość. Wszyscy  zadbali o zdrową rywalizację, dobrą atmosferę i bezpieczeństwo dla uczestników. Głównym celem zawodów była popularyzacja biegów wśród dzieci i młodzieży oraz wyłonienie najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych.  Nasza szkoła uklasyfikowała się na IX miejscu w rankingu  wszystkich szkół miejskich i całego powiatu. Wśród naszych zawodników na szczególne wyróżnienie zasłużyli :

Diana Bul z kl. III - miejsce IV

Szymon Skrzyński kl. III - miejsce VI

Olaf Bohn  kl. III - miejsce IX

Agnieszka Zaśko kl.  IV - miejsce III

Szymon Łagowski kl. IV - miejsce VIII

Lena Wasiura kl. VI - miejsce VII

Hubert Guczma kl. VI - miejsce X

Dorota Panas kl. VIII - miejsce II

Karolina Żebura kl. VIII - miejsce VIII

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.