• Aktualności

          • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2023
            • Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej 2023

            • Dzień Edukacji Narodowej to święto oświaty, a jego obchody to doskonała okazja do wyrażania podziękowań za ogromny wysiłek nauczycieli oraz pracowników administracji          i obsługi szkoły.

                          Dnia 13 października 2023 r. w Szkole Podstawowej w Suchowoli odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na początku Pani dyrektor Maria Sak przekazała okolicznościowe życzenia oraz nagrody pracownikom szkoły. Następnie głos zabrała Pani Małgorzata Chrzan przekazując życzenia od organu prowadzącego. Pod koniec części oficjalnej przewodnicząca Rady Rodziców Pani Bożena Pliżga w swoim przemówieniu podkreśliła trud, jaki wkładają nauczyciele
              w wychowanie młodego pokolenia.

                          Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczął się program artystyczny, w którym młodzi artyści swoimi piosenkami, muzyką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień, wprowadzając wszystkich w  niezwykły nastrój, przypominający historyczne podłoże
              i działalność Komisji Edukacji Narodowej w związku z 250. rocznicą jej utworzenia.  Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników administracji i obsługi szkoły. Występ odbył się na tle okolicznościowej dekoracji, podkreślającej, że w bieżącym roku przypada 250. rocznica powstania KEN.

                   Akademia została przygotowana pod kierunkiem opiekunek Samorządu Uczniowskiego Pań: Anny Kościk i Anny Popławskiej.

                          Cała uroczystość odbyła się w miłej, serdecznej, pełnej uśmiechów, ale też wzruszeń atmosferze i z pewnością pozostanie na długo w pamięci wszystkich obecnych.

               

                                                                                                Opracowanie: Anna Popławska

          • Udział w audycji radiowej
            • Udział w audycji radiowej

            • Uczniowie z naszej szkoły  wraz z nauczycielami wzięli udział w audycji radiowej w Katolickim Radiu Zamość.  Tematem rozmowy  był  konkurs pt. ,,Klasa z drewna”, w którym szkoła wzięła udział. Jego celem było propagowanie drewna jako ekologicznego i trwałego surowca, a także zwrócenie uwagi na szczególne znaczenie lasów w naszym środowisku.  Organizatorem przedsięwzięcia były Lasy Państwowe.

              Nasza szkoła przystąpiła do konkursu w sierpniu.  Pomimo trwania okresu wakacyjnego, kadra prężnie pracowała nad innowacyjnym przedsięwzięciem. Pani Dyrektor Maria Sak wraz z p. Anną Kościk oraz Jolantą Flagą napisały projekt pt.,, Gdzie las, tam nasze serce".  Naszych koordynatorów wspomagali pozostali nauczyciele oraz pracownicy obsługi. Były tworzone harmonogramy, programy działań, kosztorysy oraz   autorskie, przepełnione kreatywnością  konspekty lekcji. By przejść przez eliminację należało wykonać tytaniczną pracę: stworzyć dokumentację projektową, uzyskać wiele decyzji administracyjnych i to w bardzo krótkim czasie. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu wszystkich pracowników nad którymi  pieczę sprawowała Pani Dyrektor,  szkoła otrzymała wysokie noty i jako jedyna w województwie znalazła się na liście zwycięzców. Nagrodą jest  bon o wartości 100 000zł przeznaczony na wykonanie małej architektury  drewnianej w postaci  plenerowej altany dydaktycznej z wyposażeniem.

              Więcej szczegółów dotyczących tego przedsięwzięcia oraz działań podjętych przez szkołę  jest dostępnych w audycji, w której wzięliśmy udział. Zapraszamy  serdecznie do jej wysłuchania. Link znajduje się poniżej.

              https://www.radiozamosc.pl/artykul/22715,uczniowie-sp-w-suchowoli-zaangazowani-w-lesny-konkurs?fbclid=IwAR1EQone3tfeB6TgslLCv-Z0PcLND7Pj2egf2lvI1WHO6a-0fiHtH6Pr5r8

                                                                                              Oprac. Joanna Kamińska, Jolanta Flaga

               

               

          • Ślubowanie klasy I
            • Ślubowanie klasy I

            • Dnia 10 października 2023 roku punktualnie o godzinie 9:00 w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klasy pierwszej.

              Pierwszoklasiści przez kilka tygodni sumiennie przygotowywali się do tej chwili. Podczas apelu w obecności młodszych i starszych kolegów oraz licznie przybyłych rodziców i gości,  zaprezentowali program artystyczny, który był ich pierwszym szkolnym egzaminem. Po prezentacji umiejętności pierwszoklasiści w pięknych biretach na głowach, w podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, oraz swoim zachowaniem i nauką sprawić radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani Dyrektor Maria Sak kolorowym ołówkiem dokonała symbolicznego aktu pasowania na ucznia.

              Następnie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki, a po zakończonej uroczystości nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

               

                                                                                               Oprac. Aleksandra Kolano

          • Happening na terenie gminy  Adamów pod hasłem „Lasy Państwowe naszym dobrem narodowym”
            • Happening na terenie gminy Adamów pod hasłem „Lasy Państwowe naszym dobrem narodowym”

            • W ramach realizacji programu konkursowego Lasów Państwowych „Klasa z drewna” Szkoła Podstawowa w Suchowoli zorganizowała ciąg wydarzeń o charakterze promującym lasy.

              Wraz z początkiem kalendarzowej jesieni w Szkole Podstawowej w Suchowoli został zorganizowany konkurs plastyczno - techniczny pt. „Jesienne drzewo”.  Uczestnikami konkursu były dzieci z punktu przedszkolnego, oddziałów przedszkolnych oraz klas I-III szkoły podstawowej. Wszyscy uczestnicy  z wielkim zaangażowaniem oraz głową pełną pomysłów przystąpili do działania. Praca nad realizacją zadania dała dzieciom wiele radości. Kreatywność i pomysłowość wykonania prac każdego dnia  przyciąga wielu zaciekawionych uczniów i rodziców. Oceniające je jury nie było
              w stanie określić, która z prac jest tą naj…,  dlatego też postanowiło przyznać nagrodę o wartości 300 zł dla wszystkich uczestników. Fundatorem nagrody była Rada Rodziców.  

               W ramach wygranej uczestnicy konkursu udali  się na wycieczkę do miejscowości Jacnia.  Oddziały przedszkolne autobusem, natomiast klasy I-III wyruszyły w pieszą wędrówkę poprzez roztoczańskie lasy przemierzając trasę z Suchowoli do Jacni. Na miejscu dzieci skorzystały z poczęstunku oraz zabaw oferowanych przez Spółdzielnię Adamowianka.  Spacerując wzdłuż ścieżki edukacyjnej rozgościły się w lesie Brzechwy, gdzie wśród piękna natury jesiennego lasu słuchały wierszy Jana Brzechwy, a nadmiar energii został wykorzystany na jakże ciekawym placu zabaw.

              Ponadto uczestnicy konkursu  spotkali się z rodzicami na zajęciach edukacyjnych pod hasłem  „ Co nam daje las”. W czasie spotkania  dzieci dowiedziały się o wielu bardzo ważnych funkcjach drzew i  lasu.  Efektem spotkania były prace plastyczne prezentujące dziecięce rozumienie tematyki spotkana i tego co z niego zapamiętały. Przedsięwzięcie  świetnie wpisywało się w realizację programu  Lasów Państwowych „Klasa z drewna”, a dodatkowo dało dzieciom wiele pożytecznych informacji i radości.

              Korzystając z pięknej jesiennej pogody dzieci włączyły się również do ogólnopolskiej  kampanii Strażników Lasu „Przytul drzewo”. Jej celem jest  zwrócenie uwagi na bezpieczne i mądre poruszanie się po lasach. Zielona energia drzew ma również niesamowity, uspokajający wpływ na nasze zachowanie. Za udział w kampanii szkoła otrzymała certyfikat, a dzieci dodatkową możliwość obcowania z naturą.

              Starsze klasy również włączyły się do akcji, przygotowały bowiem ulotki na temat wartości lasu i rozpropagowały je wśród miejscowej ludności zostawiając w miejscowym ośrodku zdrowia, aptece, sklepie spożywczym czy przekazując Kołom Gospodyń Wiejskich. Celem akcji było  zachęcenie  do dbania o wspólne dobro, jakim są lasy.

              Podsumowaniem happeningu jest wystawa prac plastycznych uczniów i wychowanków Szkoły. Wszystkich chętnych zapraszamy do zapoznania się  i racjonalnego korzystania
              z dobrodziejstwa jakim są lasy.

              Opracowała Joanna Skrzyńska-Kudełka.

          •           Klasa z drewna
            • Klasa z drewna

            • W odpowiedzi na zaproszenie do konkursu „Klasa z drewna”, organizowanego przez Lasy Państwowe, w sierpniu tego roku dyrekcja szkoły wraz z nauczycielami przygotowała projekt edukacji leśno - przyrodniczej pod hasłem „Gdzie las, tam nasze serce”. Projekt uzyskał aprobatę jury a Szkoła Podstawowa w Suchowoli została jednym z laureatów konkursu. Dnia 10 października 2023r. w obecności wszystkich uczniów, pracowników oraz rodziców wiceminister sprawiedliwości Marcin Romanowski oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Józefów Ryszard Teterycz przekazali na ręce pani dyrektor Marii Sak czek na kwotę 100 tys.zł. Uroczystość uświetnili także swoją obecnością: wójt gminy Adamów Dariusz Szykuła oraz przedstawiciele nadleśnictwa Józefów. Goście wręczyli upominki dzieciom z klasy pierwszej, którzy w tym dniu mieli uroczyste pasowanie na ucznia.

              Dzięki dofinansowaniu na terenie szkoły powstanie drewniana infrastruktura zawierająca między innymi altanę dydaktyczną, widownię z zadaszeniem oraz zewnętrzne gry sprawnościowe i dydaktyczne. 

                                                                                                                             Oprac. Jolanta Flaga

          • Paintball
            • Paintball

            • Dnia 3 października uczniowie klasy VIII  udali się na Paintball w Guciowie pod czujnym okiem opiekunów p. Anny Grabowskiej i p.Konrada Płuciennika. Każdy znalazł coś dla siebie. Jedni miło spędzili czas przy ognisku a inni szlifowali celność, spostrzegawczość i zwinność na polu walki. Wszyscy czekamy na kolejny wyjazd i wspólną zabawę.

                                                                                                  Oprac. Anna Grabowska

          • HARMONOGRAM  DNIA  EDUKACJI  NARODOWEJ
            • HARMONOGRAM  DNIA  EDUKACJI  NARODOWEJ

            • Termin uroczystości: 13.10.2023r.                                                                                                                      Godzina rozpoczęcia: 11:30
              Miejsce: hala  sportowa

              Uczestnicy wydarzenia: PP i kl. 0-8, RP, RR, pracownicy niepedagogiczni

              Porządek uroczystości:

              1)  raport przewodniczących  klas

              2)  złożenie meldunku przez przewodniczącą SU 

              3)  wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego

              4)  zabranie głosu przez Dyrektora szkoły i wręczenie nagród nauczycielom  oraz pracownikom niepedagogicznym

              5)  wyprowadzenie sztandaru

              6)  część artystyczna w wykonaniu uczniów kl. II, IV - VIII rozdanie upominków wszystkim pracownikom szkoły

               

              Tego dnia obiad będzie na pierwszej przerwie obiadowej (godz.10:25) dla wszystkich uczniów!

            • Ślubowanie klasy I - 10.10.2023r.

            • Harmonogram:

              1. 8.50 - zbiórka w sali gimnastyczej

              2. Raport przewodniczących  klas i przewodniczącej SU

              3. Powitanie zebranych  przez Dyrektora

              4. Zaproszenie na część artystyczną przez przewodniczącą SU

              5. Montaż słowno-muzyczny

              6. Wprowadzenie pocztu sztandarowego - odśpiewanie hymnu

              7. Pasowanie na ucznia przez Dyrektora szkoły

              8. Wystąpienia wiceministra sprawiedliwości  Marcina Romanowskiego i Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Lublinie Andrzeja Borowca oraz Wójta gminy Adamów

              9. Wręczenie nagrody z tytułu realizacji programu promującego Lasy Państwowe „Gdzie las tam nasze serce” realizowanego w ramach projektu ogólnopolskiego „Klasa z drewna”.

              10. Odprowadzenie pocztu sztandarowego 

              11. Występ dzieci z Punktu Przedszkolnego.

              12. Rozdanie upominków pierwszoklasistom przez dyrektora, rodziców, starszych kolegów

              13. Podziękowanie darczyńcom przez przewodniczącą SU w imieniu uczniów i wręczenie    symbolicznych drzewek

              13. Zakończenie uroczystości

          •                       Rajd pieszy do rezerwatu przyrody „Święty Roch”
            • Rajd pieszy do rezerwatu przyrody „Święty Roch”

            • Uczniowie klas I – III wraz ze swoimi wychowawcami powitali tegoroczną jesień poprzez udział w rajdzie pieszym pośród malowniczych wzgórz rezerwatu Święty Roch, na terenie  Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego. Uczniowie mieli okazję podziwiać piękne lasy, w których występuje wiele rzadkich i chronionych roślin, np. widłaki, storczyki, wawrzynek wilczełyko oraz rosiczka. Przez wejściem do lasu udało się również zobaczyć niewielkie stado dzików, które szybko zniknęło w zaroślach na widok zbliżającej się grupy.

              Prawdziwym wyzwaniem okazało się pokonanie schodów wokół kaplicy świętego Rocha. Wejście na kilkadziesiąt stopni nie było łatwe, ale widoki roztaczające się z góry zrekompensowały podjęty trud.

              Podczas rajdu pani Renata Frankiewicz, wychowawczyni klasy III przedstawiła historię miejsca, związaną z walkami partyzanckimi w czasie II wojny światowej. Uczniowie poznali też zasady zachowania w miejscach, gdzie przyroda jest prawnie chroniona, to jest w parkach krajobrazowych i rezerwatach.

              Pomimo zmęczenia po przejściu długiej trasy, uczniowie wrócili do szkoły zadowoleni i bogatsi o nowe doświadczenia.

          •                    Wycieczka do lasu
            • Wycieczka do lasu

            • Na początku jesieni dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały sie na spacer do lasu. W trakcie wyjścia nie tylko podziwiały piękno przyrody, ale także zdobywały wiedzę, jak dbać o środowisko, rozwijały wrażliwości na piękno przyrody i wzbogacały wiadomości na temat roślinności lasu.

              Podczas spaceru dzieci miały okazję dotykać kory drzewa, poczuć zapach żywicy i  szukać szyszek. Uczestniczyły w zawodach rzucania w dal, chodzenia po pniu powalonego drzewa. Szczególną atrakcją było omijanie tarnin i szukanie małych mieszkańców lasu. „Zerowiaki” zachwycały się pięknem przyrody i czerpały radość z przebywania na łonie natury.

               

                                                        Oprac. Joanna Skrzyńska - Kudełka

          •                                   Zajęcia plenerowe
            • Zajęcia plenerowe

            • Na początku października uczniowie klasy IV korzystając z pięknej pogody wyszli ze szkoły, by wziąć udział w plenerowej lekcji plastyki. Tematem prac był jesienny las. Uczniowie z wielkim zapałem zabrali się do pracy. Technika wykonania zależała od inwencji twórczej młodych artystów. Jedni używali kredek, ołówków, inni zbierali naturalne materiały i komponowali z nich swoje dzieła. Świeże powietrze i kontakt z naturą stwarzały warunki do rozwoju kreatywności i wychodzenia poza schematy tradycyjnej lekcji.

              Lekcja wpisała się w całokształt projektu „Gdzie las, tam nasze serce” realizowanego przez Szkołę Podstawową w Suchowoli, we współpracy z Lasami Państwowymi.

                                                                                                Oprac. Adam Flaga

          •                           Z  przyrodą za pan brat
            • Z przyrodą za pan brat

            • "Las bliżej nas" - taki temat zrealizowała klasa IV podczas lekcji przyrody. Zajęcia odbyły się w malowniczym lesie mieszanym, znajdującym się zaledwie około kilometra od szkoły. Uczniowie po zapoznaniu się z warstwową budową lasu oraz warunkami panującymi w każdej z nich, samodzielnie odszukiwali przedstawicieli roślin i zwierząt należących do poszczególnych pięter, dokumentując wszystko za pomocą zdjęć w telefonach komórkowych. Pomocnym narzędziem była „Leśnoteka” Lasów Państwowych, gdzie czwartoklasiści porównywali naturalne okazy ze zdjęciami i opisami zamieszczonymi na stronie lasy.gov.pl. Poza wiedzą zdobytą na zajęciach, dzieci wykazały się szeroką znajomością gatunków drzew i krzewów rosnących w lesie. Wiedziały, jak należy zachowywać się w terenie leśnym oraz potrafiły wymienić korzyści, jakie daje nam las.

               

                                                                                 Oprac. Katarzyna Bosiak

          • EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU
            • EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

            • W dniach 23-30 września, to czas zwiększonej aktywności fizycznej w całej Europie a  także wśród naszych uczniów.

              Z tej okazji, w każdej z klas przeprowadzono testy, na podstawie których wyłoniono mistrzów wybranych sprawności motorycznych.

              Oto wyniki:

               

              MISTRZ WYTRZYMAŁOŚCI

              KLASA I

              Maja Pakuła                                                                 

              Miłosz Kozyrski

              KLASA V

              Diana Bul

              Antoni Flaga

              KLASA II

              Anna Piwowarska

              Bartłomiej Zaśko

              KLASA VI

              Nikola Szykuła

              Szymon Łagowski

              KLASA III

              Martyna Szykuła

              Krystian Korol

              KLASA VII

              Izabela Pasieczna

              Błażej Nieć

              KLASA IV

              Karolina Nieć

              Kacper Nieć

              KLASA VIII

              Lena Wasiura

              Filip Flaga

               

              MISTRZ SZYBKOŚCI – ZWINNOŚCI

              KLASA I

              Maja Pakuła

              Miłosz Kozyrski

              KLASA V

              Karolina Kawa

              Szymon Skrzyński

              KLASA II

              Anna Piwowarska

              Szymon Siwczuk

              KLASA VI

              Agnieszka Zaśko

              Szymon Łagowski

              KLASA III

              Blanka Bosiak

              Gabriel Płuciennik

              KLASA VII

              Izabela Pasieczna

              Błażej Nieć

               

              KLASA IV

              Zofia Dragan

              Alan Szykuła

              KLASA VIII

              Lena Wasiura

              Filip Flaga

               

              MISTRZ SKOCZNOŚCI

              KLASA I

              Katarzyna Oleszczak

              Szymon Pakuła

              KLASA V

              Gabriela Góra

              Szymon Skrzyński

              KLASA II

              Anna Piwowarska

              Radosław Grela

              KLASA VI

              Nikola Szykuła

              Jakub Górnik

              KLASA III

              Blanka Bosiak

              Wojtek Bodys

              KLASA VII

              Aleksandra Struś

              Mikołaj  Pliżga

              KLASA IV

              Zofia Dragan

              Nina Goluch

              Alan Szykuła

              KLASA VIII

              Emilia Borowiec

              Filip Flaga

               

               

              MISTRZ CELNOŚCI

              KLASA I

              Weronika Seńko

              Karol Michalski

              KLASA V

              Gabriela Góra

              Paweł Góra

              KLASA II

              Anna Piwowarska

              Bartłomiej Zaśko

              KLASA VI

              Nikola Teterycz

              Wojtek Sokołowski

              KLASA III

              Blanka Bosiak

              Wojtek Bodys

              KLASA VII

              Martyna Kawałko

              Patryk Kołodziej

              KLASA IV

              Zofia Dragan

              Kacper Korol

              KLASA VIII

              Kinga Teterycz

              Krzysztof Panas

               

              WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY !!!

                                                                                 Oprac. Katarzyna Bosiak

          • Spotkanie z policjantami
            • Spotkanie z policjantami

            • Dnia 21 września 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej i Punktu Przedszkolnego w Suchowoli uczestniczyli w spotkaniu z funkcjonariuszami policji pracującymi na co dzień w Posterunku Policji w Krasnobrodzie.

              Prowadzący spotkanie Starszy aspirant Grzegorz Pryciuk zwrócił uwagę na zasady bezpieczeństwa, czyli jak należy zachować w drodze do szkoły i ze szkoły oraz poza miejscem zamieszkania. Przypomniał zasady poruszania się po ulicy, po chodniku oraz podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślili ważną rolę elementów odblaskowych, które każdy uczeń powinien posiadać. Natomiast aspirant Krzysztof Monastyrski uczulił na niebezpieczeństwa jakie mogą czyhać na dzieci  w kontaktach z nieznajomymi.

                          Największym zainteresowaniem cieszyły się wśród dzieci opowieści
              o codziennej pracy policjantów. Aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, dzieliły się swoimi spostrzeżenia i doświadczeniami oraz zadawały bardzo dużo pytań. Szczególnie ciekawiło je jak zostać policjantem, oraz kiedy można otrzymać kartę rowerową i prawo jazdy.

              Najprzyjemniejszą częścią spotkania było oglądanie przez dzieci radiowozu oraz wyposażenia, które ułatwia policjantom pracę.

              Serdecznie dziękujemy Panom policjantom za ciekawe spotkanie oraz przybliżenie dzieciom zawodu  policjanta.

                                                                                                    Oprac. Renata Frankiewicz           

          • Wycieczka do Krasnobrodu
            • Wycieczka do Krasnobrodu

            •  

                          Dnia 20 września 2023 roku uczniowie klasy I, II i III Szkoły Podstawowejw Suchowoli wraz  z wychowawcami byli na wycieczce w Krasnobrodzie.  To piękne miejsce zachwyca swoim urokiem o każdej porze roku, ale u progu jesieni urzekło nas wyjątkowo pięknymi kolorami.
                          Wycieczkę rozpoczęliśmy spacerem wokół zalewu. Następnie udaliśmy się do Doliny św. Rocha, gdzie w pięknych okolicznościach przyrody dzieci wysłuchały opowieści o walorach przyrodniczych i historii Rezerwatu św. Rocha. Spacerując dotarliśmy do malowniczo położonej kaplicy Św. Rocha. Wokół kaplicy wybudowano drewniane schody z poręczami, które ułatwiają pielgrzymom i turystom wejście na wzniesienie oraz dodają temu miejscu wiele uroku.
              Z doliny  św. Rocha udaliśmy się do Parku Dinozaurów.  Pani przewodnik krętym szlakiem zatopionym w zieleni oprowadzała nas przez okresy geologiczne, pokazując jak rozwijało się życie na ziemi. Podczas spaceru cofnęliśmy się w czasie o setki milionów lat i stanęliśmy oko w oko z największymi zwierzętami jakie kiedykolwiek żyły – dinozaurami.
              Kolejnym miejscem naszego zwiedzania był Kamieniołom, na szczycie którego znajduje się wieża widokowa w kształcie baszty. Ze szczytu podziwialiśmy piękną panoramę Krasnobrodu.
              Zwieńczeniem tego pięknego dnia była pyszna pizza w restauracji Zielnik. Po tak dużej dawce informacji, jaką zafundowała nam pani przewodnik nie mogło zabraknąć czasu na pamiątki.Ten wspaniały dzień obfitował w wiele  atrakcji i wrażeń, które zatrzymamy na dłużej dzięki zdjęciom i  pamiątkom. Podczas wycieczki opiekę na dziećmi sprawowały panie: Małgorzata Romaszko, Jolanta Flaga, Aleksandra Kolano, Renata Frankiewicz oraz pan Andrzej Jarszak.

               

                                                                          Oprac. Renata Frankiewicz

          •                      Dzień Chłopaka na sportowo
            • Dzień Chłopaka na sportowo

            • Tegoroczny Dzień Chłopaka uczniowie klasy piątej, szóstej i siódmej spędzili w parku trampolin „Fort Jump” w Zamościu. Świętowanie rozpoczęło się od życzeń składanych chłopcom, potem była radosna zabawa na trampolinach. Instruktorzy Fort Jump szybko dostrzegli gimnastyczne talenty wśród naszych uczniów i prowadzili mini warsztaty z akrobatyki.

              Po dwóch godzinach skoków i sportowej rywalizacji pojechaliśmy na małe co – nieco do restauracji. Wszyscy wracali do szkoły z radosnymi minami. Wspólny wyjazd, zabawa i świętowanie pozwoliło na integrację zespołów klasowych i wzmocnienie więzi koleżeńskich.

                                                                                                                   Oprac. Jolanta Flaga