• Wybór szkoły

• Rekrutacja do szkól ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/23

• 24.01.2023 11:54
          • W rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 kandydat do klasy I szkoły ponadpodstawowej może wybrać trzy szkoły i dowolną liczbę oddziałów w danej szkole.
            Kandydaci do klasy międzynarodowej, klas dwujęzycznych i klas sportowych w wybranych szkołach muszą przystąpić do sprawdzianu kompetencji językowych lub sprawdzianu sprawności fizycznej. Terminy sprawdzianów publikowane są na stronach poszczególnych szkół.
            Wybierając szkołę techniczną lub branżową, kandydat zobowiązany jest wykonać badania przydatności do zawodu, które wykonywane są bezpłatnie, na podstawie wzoru skierowania udostępnionego przez Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy.
          • BADANIA UCZNIÓW

• 22.05.2020 12:58
          • Lubelski Kurator Oświaty po uzgodnieniu z Dyrektorem Wojewódzkiego Ośrodka Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno-Leczniczego w Lublinie przekazuje pakiet materiałów informacyjnych dotyczących badań lekarskich dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach.
          • WYBÓR SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ

• 21.05.2020 16:35
          • Drodzy Uczniowie, Kandydaci do szkół

Wkrótce w Waszym życiu zacznie się nowy etap edukacyjny – nauka w szkole ponadpodstawowej.