• Bezpieczny  Stok
            • Bezpieczny Stok

•    Dnia 07.02.2023 uczniowie Szkoły Podstawowej w Suchowoli po raz kolejny wzięli udział w akcji Bezpieczny Stok.

Celem akcji jest nauka oraz doskonalenie jazdy na nartach ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa na stoku.  Sześcioro uczniów z klas II-VII doskonaliło swoje umiejętności, a 13 uczniów z klasy IV stawiało pierwsze kroki na nartach. Wyjazd umożliwił uczestnikom kształtowanie swojej sprawności fizycznej, a także charakteru i ambicji. Takie formy spędzania czasu sprzyjają również integracji młodzieży, ponieważ brali w nim udział uczniowie z różnych klas. Młodzież zmęczona całodziennym pobytem na świeżym powietrzu, wracała z uśmiechem na twarzy. Wszyscy świetnie sobie radzili! Opiekunami wyjazdu byli pani Jolanta Flaga oraz pan Konrad Płuciennik.

Oprac. Konrad Płuciennik

• Przekaż nam 1% podatku, "...niby nic, a jednak...".

• Szanowni Rodzice i Przyjaciele Szkoły Podstawowej w Suchowol
              Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1% należnego podatku za 2022 rok przekażecie Państwo naszej szkole.

Liczymy na Państwa życzliwość.

Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

Co należy zrobić?
              1. Obliczyć 1% należnego podatku.
              2. Jako organizację wskazać: Zespół Szkół w Suchowoli podając Nr KRS 0000270261.
              3. W informacji uzupełniającej koniecznie zaznaczyć, że wpłata dotyczy Szkoły Podstawowej w Suchowoli z dopiskiem: SP Suchowola 6807.

Jak należy wypełnić PIT? Oto kilka przykładów w formie grafik:

PIT 28

PIT 36

PIT 37

Ewentualnie skorzystaj ze strony fundacji:

Fsmm.pl