• Laboratorium przyszłości

• Przedszkolaki w Laboratorium Przyszłości

• 22.01.2024 21:27
        • 18 stycznia dzieci z oddziału 0a wraz z wychowawcą, panią Anią Bielak odwiedziły szkolne Laboratorium Przyszłości, by obserwować świat w powiększeniu. Ekspertami, którzy wprowadzali dzieci w tajniki mikroskopowania byli uczniowie klasy VII, pod okiem nauczyciela biologii. Każdy siódmoklasista miał pod opieką przedszkolaka, któremu wyjaśnił budowę i zasadę działania mikroskopu. Dzieci oglądały preparaty tkanek ssaków oraz odnóża i aparaty gębowe owadów. Mikroskopowanie okazało się bardzo ciekawe dla przedszkolaków. Siódmoklasiści natomiast świetnie sprawdzili się w roli nauczycieli. Zapraszamy kolejne grupy do odwiedzenia naszego szkolnego Laboratorium Przyszłości.
                                                                          Oprac. Jolanta Flaga