• Samorząd szkolny

• Ulotka dotycząca zasad kulturalnego zachowania

• 03.02.2022 14:06
            • Kochani!!! smileyNasz  Samorząd Uczniowski stworzył ulotkę dotyczącą zasad kulturalnego zachowania winkZasady, nakazy, reguły często nas denerwują. angryJednak zadajmy sobie pytanie, czy bez nich da się żyć!?
            • Tradycje Wielkanocne

• 06.04.2021 11:34
            • Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, chcielibyśmy zaprezentować krótki materiał ilustrujący najważniejsze tradycje oraz zwyczaje dotyczące tych świąt.
              Miłego oglądania życzy Samorząd Uczniowski.
            • Samorząd Uczniowski- niebezpieczeństwa w Internecie.

• 01.04.2021 21:23
            • Żyjemy w czasach,w których życie bez Internetu nie istnieje. Tym bardziej w obecnym czasie pandemii, gdzie przy pomocy sieci globalnej pracujemy, uczymy się oraz kontaktujemy z różnego typu instytucjami. Ponadto dzięki niemu możemy utrzymywać kontakt z rodziną lub ze znajomymi, którzy mieszkają daleko od nas. Internet daje nam ogromne możliwości w każdym aspekcie życia. Jednak należy pamiętać, że trzeba w sposób odpowiedzialny oraz rozsądny korzystać z dobrodziejstw oferowanych przez sieć globalną.  Internet jest skarbnicą wiedzy, ale aplikacje i nieodpowiednie działania online mogą stanowić dla nas ogromne zagrożenie. Z związku z tym, Samorząd Uczniowski przygotował prezentację multimedialną na temat niebezpieczeństw, na jakie jesteśmy narażeni w Internecie.